SUP BAZA

USŁUGI I SZKOLENIA

OPIS

ACADEMY OF SURFING INSTRUCTORS

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPISEM USŁUG I SZKOLEŃ SUP BAZY W PODZIALE NA NASTĘPUJĄCE KATEGORIE:

SZKOŁA

Mamy doświadczenie i wiedzę w zakresie otwierania szkół akredytowanych przez Academy of Surfing Instructors (ASI). Znamy procedury jak i wymogi. Pomagamy zrozumieć metodologię tej organizacji. Tłumaczymy wszelkie branżowe zawiłości językowe. Uczestniczymy w audycie szkoły w trakcie wizytacji ASI przed ostatecznym otwarciem. Pomagamy przygotować wymaganą dokumentacje, procedury, umowy zgodnie z metodologią ASI. Doradzamy w doborze materiałów szkoleniowych i marketingowych. Uczestniczymy w całym procesie akredytacji od złożenia zamówienia do momentu jej otrzymania przez Academy of Surfing Instructors.

W trakcie naszego kursu „Nauka pływania na desce SUP”, zgodnie z metodologią Academy of Surfing Instructors (ASI), nauczymy Ciebie prawidłowo wiosłować na stojąco. W trakcie kursu nauczymy Ciebie między innymi np: od czego zacząć pływanie na desce SUP, jaka technika wiosłowania  jest prawidłowa, jaki jest prawidłowy uchwyt i wysokość wiosła, jak przenosić ciężar kiedy łapiemy falę, jak powinno się utrzymywać równowagę, jaka powinna być pozycja i postawa ciała, jak płynąć pod wiatr, jaka deska będzie dla nas odpowiednia, czym jest leash a czym fin i o czym pamiętać, na co zwrócić szczególną uwagę przy wiosłowaniu. W trakcie kursu dowiesz się jak prawidłowo wybrać deskę, jak skompletować wyposażenie, jak się ubrać, jak dobrać akwen do ćwiczeń, jak dobrać wiosło, jak wejść i jak w prawidłowy sposób spadać z deski do wody.  Celem naszego kursu jest w najprostszy (ale od A do Z) i równocześnie najkrótszy sposób nauczyć prawidłowo wiosłować na desce SUP!

SUP BAZA to pierwsza,  akredytowana przez Academy of Surfing Instructors – ASI (patrz link), szkoła w Polsce. Zajęcia jak i kursy z nauki wiosłowania i surfowania na desce SUP, prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów ASI wg sprawdzonej metodologii. Celem naszego kursu będzie przygotowanie przyszłych instruktorów do certyfikacji przez ASI. Kurs nie gwarantuje zdania 4 dniowego egzaminu organizowanego niezależnie przez ASI tj: L1 FLAT WATER, L2 OPEN WATERS, SUP RESCUE i SUP WISE, tylko przygotowuje do niego. Zakładamy, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, iż po naszym kursie przygotowawczym (omawiamy również kwestie branżowego słownictwa i znaczeń w j. angielskim) zdanie egzaminów przed ASI może okazać się łatwiejsze. Zdobyte uprawnienia ASI, biorąc pod uwagę jej renomę i reputację, umożliwiają podjęcie pracy jako instruktor SUP w wielu szkołach czy wypożyczalniach desek SUP na całym świecie.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu wypożyczalni desek SUP. Mamy wiedzę jak zminimalizować najistotniejsze ryzyka kierowania wypożyczalnią. Uczestniczymy i wspieramy w całym procesie, od początku wdrożenia do momentu otwarcia wypożyczalni. Szkolimy z procedur wypożyczania sprzętu, w tym również z obsługi systemu rezerwacji jak i zasad bezpieczeństwa! Przekazujemy zestaw gotowych rozwiązań np. umów zarówno z klientem indywidualny jak i grupowym. Uczymy jak prawidłowo przechowywać, zabezpieczać i utrzymywać w dobrym stanie sprzęt. Szkolimy również z podstawowego serwisowania sprzętu w tym jak przeprowadzić drobne naprawy desek SUP.

WYPOŻYCZALNIA

IT

Stronę internetową tworzymy za pomocą CMSa. Standardowo wdrażamy gotowy szablon w oparciu o sprawdzony motyw. Takie rozwiązanie istotnie wpływa na czas wdrożenia, skracając je do niezbędnego minimum. Wdrożenie możemy rozszerzyć o indywidualnie przygotowane szablony. Ze strony klienta oczekujemy tylko przygotowanie treści opisów, zdjęcia lub/i filmy.  W trakcie wdrożenia wykorzystujemy przeciętnie około 20 różnego typu wtyczek (pluginów). Strony internetowe SUP BAZY są intuicyjne w nawigacji jak również w prosty sposób przedstawiają główne zalety akwenu. Nadrzędnym celem jest nie tylko zbudowanie strony ale przekazanie wiedzy jak stroną zarządzać i samemu utrzymywać.

SUP BAZA korzysta ze  sprawdzonego systemu rezerwacji zarówno desek, sprzętu jak również zajęć. System jest elastyczny i można go dopasować do indywidualnych cech i oczekiwań naszego partnera. Umożliwia miedzy innymi sprzedaż karnetów, przedsprzedaż jak również pobranie płatności w trakcie dokonywania rezerwacji. Klient w trakcie składania zamówienia, zawsze, może zapoznać się z umową jak i regulaminem SUP BAZY. Nasz system rezerwacji pozwala bardzo istotnie ograniczyć nakład pracy przy prowadzeniu Szkoły i wypożyczalni. System wysyła potwierdzenia i  można również na każdym etapie dokonać zmiany rezerwacji. System jest łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Celem szkolenia jest samodzielne zarządzanie systemem rezerwacji i pełna konfiguracja narzędzia.

Akademia online jest dodatkową możliwością szkolenia klientów SUP BAZY nie tylko z teorii pływania. Platforma akademii pozwala również uczniowi szkoły prześledzić online, prawidłową technikę wiosłowania i surfowania, po powrocie z zajęć w domu. Platforma szkoleniowa SUP BAZY jest rozwiązaniem, które umożliwia udostępnianie szkoleń e-learningowych, filmów, zdjęć, testów i ankiet, a także przeprowadzania webinarów czy zarządzanie szkoleniami stacjonarnymi. Można śledzić wyniki swoich pracowników czy uczniów. Skorzystanie z niej nie wymaga ani projektu wdrożeniowego po stronie organizacji, ani instalacji oprogramowania po stronie użytkowników, a samo wdrożenie zajmuje około dwóch tygodni. Użytkownikom wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka. Celem szkolenia jest przekazanie umiejętności jak konfigurować i zarządzać samodzielnie treścią akademii online.

Sklep umożliwi kupienie pianki czy „waterbaga” jak i innych elementów wyposażenia, potrzebnych klientowi SUP BAZY. Dostarczamy gotowy produkt, dostosowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb biznesowych, przygotowany według nowoczesnych standardów. Dostosujemy wygląd sklepu do najnowszych standardów. Wyeksponujemy najatrakcyjniejsze punkty oferty handlowej, żeby zwiększyć ich popularność. Możemy nawet pomóc wybrać hosting, który umożliwi rozwój sklepu. Zapewnimy bezpieczeństwo oraz wprowadzimy szereg usprawnień ułatwiających sprzedaż. Poza budową i wsparciem technicznym otrzymasz od nas wskazówki, które pozwolą Ci skutecznie promować swoją markę na rynku e-commerce. Celem kursu jest przekazanie konkretnej wiedzy jak samodzielnie konfigurować i zarządzać sklepem.

Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom opanowania głównych podstaw platform mediów społecznościowych i ich wykorzystania do promowania szkoły i wypożyczalni desek SUP za pomocą FB i Instagramu. Kurs jest podstawowy i ma za zadanie szybkie wdrożenie użytkowników w kluczowe zagadnienia e-marketingu w tym z SEO. Kurs jest rozbudowany o krótkie szkolenie z używania prostych aplikacji graficznych do obróbki zdjęć jak również programów do edycji filmów. W trakcie kursu tworzymy profile w mediach społecznościowych – FB, Instagram, Wizytówka Google. Szkolimy z tworzenia postów Facebook, Instagram. Szkolimy z pisania postów na stronie podstawy SEO (lepsze pozycjonowanie przez wyszukiwarce google).

MARKETING

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM USŁUG I SZKOLEŃ SUP BAZY W PODZIALE NA KATEGORIE: